Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

pełnomocnik ds. ochrony informacji niejawnych i obrony cywilnej - 17.07.2024r.

Status ogłoszenia o naborze:
Przed terminem składania dokumentów
Numer ogłoszenia:
n/d
Nazwa jednostki zlecającej:
Urząd Miejski w Ciechocinku
Wydział:
Miejsce pracy:
Urząd Miejski w Ciechocinku
Stanowisko:
pełnomocnik ds. ochrony informacji niejawnych i obrony cywilnej
Wymiar etatu:
1
Ilość etatów:
1
Data ogłoszenia:
17-07-2024
Termin składania dokumentów:
13-08-2024
Sposób składania dokumentów:
dokumenty można składać osobiście w Sekretariacie Urzędu Miejskiego w Ciechocinku lub pocztą (decyduje data wpływu przesyłki do Sekretariatu) w zamkniętych kopertach z opisem: „DOKUMENTY - OFERTA NA STANOWISKO PEŁNOMOCNIK DS. OCHRONY INFORMACJI NIEJAWNYCH I OBRONY CYWILNEJ”
Miejsce składania dokumentów:
Sekretariat Urzędu Miejskiego w Ciechocinku
Wymagania w stosunku do kandydatów - niezbędne:
a) obywatelstwo polskie z zastrzeżeniem art. 11 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych, b) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, c) brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe d) nieposzlakowana opinia, e) wykształcenie wyższe, f) co najmniej 3-letni staż pracy, g) znajomość problematyki obronnej i obrony cywilnej; znajomość zagadnień z zakresu zarządzania kryzysowego, h) znajomość zasad funkcjonowania administracji publicznej, w tym samorządu terytorialnego, i) poświadczenie bezpieczeństwa wydane przez ABW albo SKW określone w art. 14 ust. 3 pkt 3 ustawy o ochronie informacji niejawnych (Dz.U. z 2024 r. poz.632), j) przeszkolenie z zakresu ochrony informacji niejawnych określony w art. 14 ust. 3 pkt 4 ustawy o ochronie informacji niejawnych (Dz.U. z 2024 r. poz.632), k) aktualne poświadczenie bezpieczeństwa min. do klauzuli „zastrzeżone”, 1) stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku urzędniczym.
Wymagania w stosunku do kandydatów - dodatkowe:
a) znajomość obowiązujących przepisów na danym stanowisku pracy: ustawy o samorządzie gminnym, ustawy o pracownikach samorządowych, ustawy o finansach publicznych, ustawy o obronie Ojczyzny, ustawy o zarządzaniu kryzysowym, ustawy o ochotniczych strażach pożarnych, ustawy o działaniach antyterrorystycznych, ustawy o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa, ustawy o ochronie informacji niejawnych, rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie sposobu wykonywania zadań w ramach obowiązku obrony, rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie szkolenia obronnego, rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie kontroli realizacji zadań obronnych, rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie warunków i trybu planowania i finansowania zadań wykonywanych w ramach przygotowań obronnych państwa przez organy administracji rządowej i organy samorządu terytorialnego, rozporządzenie Ministra Obrony Narodowej w sprawie kwalifikacji wojskowej, b) preferowane kierunki wykształcenia: zarządzanie kryzysowe, bezpieczeństwo publiczne, prawo, administracja, informatyka, lub/i studia podyplomowe z administracji, informatyki, ochrony danych osobowych c) mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku lub byli pracownicy służb mundurowych d) predyspozycje osobowościowe: umiejętność podejmowania decyzji, samodzielność, kreatywność, zdolności analityczne, komunikatywność, dokładność, sumienność, wysoka kultura osobista, umiejętność dobrej organizacji pracy na stanowisku, umiejętność pracy pod presją czasu, dyspozycyjność, e) biegła obsługa pakietu biurowego Microsoft Office, LibreOffice, internetu, poczty elektronicznej.
Zakres wykonywanych zadań na stanowisku - podstawowy:
Osoba zajmująca się sprawami dotyczącymi obrony cywilnej i zarządzania kryzysowego realizuje zadania wynikające z właściwych ustaw iaktów wykonawczych, a w szczególności dotyczące: 1) obrony cywilnej; 2) zarządzania kryzysowego; 3) porządku publicznego i bezpieczeństwa obywateli; 4)kontroli ochrony informacji niejawnych oraz przestrzegania przepisów o ochronie tych informacji; 5) opracowania iaktualizowanie planu ochrony informacji niejawnych i nadzorowanie jego realizacji; 6) nadzór nad obiegiem dokumentów niejawnych.
Zakres wykonywanych zadań na stanowisku - dodatkowy:
Lista wybranych kandydatów:
-
Uzasadnienie wyboru:
-

PDFTreść ogłoszenia.pdf (3,13MB)
 

Znak projektu Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0, znak Fundusze Europejskie, znak barw Rzeczypospolitej Polskiej, znak Województwa Kujawsko-Pomorskiego, znak Unii Europejskiej Znak projektu Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0, znak Fundusze Europejskie, znak barw Rzeczypospolitej Polskiej, znak Województwa Kujawsko-Pomorskiego, znak Unii Europejskiej

„Rozbudowa i modernizacja Systemu Regionalnego Biuletynu Informacji Publicznej Województwa Kujawsko-Pomorskiego” realizowana w ramach Projektu „Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0", współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 i ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego